Kendinizi anlamanız ve farkına varmanız için bazen sorulara, kişilere, deneyimlere ihtiyaç duyarsınız. Hayatı felsefesine göre değil, hayatı kendinize göre yaşamak istersiniz ancak kurallar duvar gibi engel mi? Yoksa esas engel kendiniz misiniz?

‘’İçinde yaşanılan an, geleceği kemiren geçmiştir’’   Henry Bergson

Mesleklerin birlikte, fikir ve iş alışverişi içerisinde olması gerektiği inancıyla aynı çatıda buluştuğumuz arkadaşlarımızla çıktığımız bu yolda sitemizi ve hizmetlerimizi beğeneceğinizi umuyoruz. Bebek, çocuk, genç, anne, baba, yaş alanlar olmak üzere toplumun tüm yaş grubuna, her kesimine hitap eden hizmet anlayışımızla çıktığımız bu yolda, güzel dostlar biriktirdiğimizi görüp; destek olan herkese teşekkür ederiz.

Hayata doğru yön vermek size, teşvik etmek bize düşer.  Yaşamkocuyuz sakinleri…

Yüksek Gıda Mühendisi / Yaşam Koçu Öznur TOPCU


1990, memleketim Sivas, İstanbul doğumluyum. 2013 yılında, İstanbul Aydın Üniversitesi mühendislik mimarlık fakültesi, gıda mühendisliğinden mezun oldum. 2017 yılında gıda mühendisliği yüksek lisansımı da alıp, yüksek gıda mühendisi ünvanına eriştim. 2017 yılında Uludağ Üniversitesi’ nden Yaşam Koçluğu belgemi aldım. Halen Eskişehir Anadolu Üniversitesi' nde İşletme okumaktayım. Pek çok kurumda gönüllü ve zorunlu staj deneyimlerimin yanı sıra öğrencilik yıllarımda uluslararası işlerde çalıştım. Mezuniyetimle birlikte tatlı ve unlu mamul sektöründe çalışıp, halen un ve unlu maddeler sektöründe ekmek fabrikasında yüksek gıda mühendisi olarak çalışmaktayım. Yurt içi ve yurt dışı projelerim başarıyla hayata geçmiş, çeşitli danışmanlık hizmetlerim olmuştur. Yine yurt dışında çeşitli makalelerim yayınlanmıştır. Çeşitli sertifika ve eğitimlerle mesleğimi ve kendimi güncellemekteyim. Tüm bunlarla birlikte eşim ve dünyalar tatlısı bir kız bebeğimle hayatımı sürdürmekteyim. Deneyimlerim ve yaşam koçluğu yetkim ile sizlere hizmet sunmaktan gurur duyarım.

Bu yolda bana destek olan ailem ve dostlarıma teşekkürlerimi sunarım.

Diyetisyen Büşra ÇALIŞKAN


1995, Edirne doğumluyum. 2017 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Sağlık Fakültesi beslenme ve diyetetik bölümünden mezun oldum. Öğrencilik yıllarımda gıda fabrikası, aile sağlığı merkezi ve hastanelerde staj deneyimlerim oldu. Çeşitli seminer ve kurslara katılıp, mesleğimi güncelleştirmekteyim. Özel bir hastanede diyetisyenlik tecrübemin yanısıra online hizmet tecrübelerim mevcuttur. Yaşama olan pozitif yaklaşımım ve bilgi birikimimle, sizlerin inancı ve emekleri doğrultusunda olumlu sonuçlar alacağımıza inanıyorum.

Destekleriyle bugünlere gelmemi sağlayan aileme ve arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Diyetisyen Merve BAHTİYAR


1994, Bursa doğumluyum. 2017’de Bahçeşehir Üniversitesi Sağlık Fakültesi beslenme ve diyetetik bölümünden mezun oldum. Aynı Üniversitede beslenme ve diyetetik tezli yüksek lisans yapmaktayım. Öğrencilik yıllarımda, gıda fabrikası ve çeşitli hastanelerde staj deneyimlerim oldu. Halen seminer ve eğitimlere katılmakta olup, yenilikleri takip etmekteyim. Özel bir hastanede 1 yıl iş deneyimimle birlikte, bir süredir online hizmet vermekteyim. Hayal ettiğiniz profil ile bilgi birikimimi ve deneyimlerimi kombinleyerek size faydalı olmak en temel hedefimdir.

Desteklerini esirgemeyen ailem ve dostlarıma sonsuz teşekkür ederim.

Diyetisyen Merve ESEN


1995, Burdur doğumluyum. İstanbul Esenyurt Üniversitesi, 2017 yılında sağlık fakültesine bağlı beslenme ve diyetetik bölümünden mezun oldum. Halen Eskişehir Anadolu üniversitesinde sağlık yönetimi okumakta ve farmakognozi anabilimdalı (fitoterapi) yüksek lisansı yapmaktayım. Seminer ve kurslara katılarak yenilikleri takip etmekteyim. Genç Yeyüzü Doktorları üyesiyim. Gıda fabrikası ve hastanelerde staj deneyimlerimin yanısıra mezuniyetimle online ve birebir seans hizmetleri vermekteyim. Mesleğime duyduğum sevgi, sizlere duyduğum saygı ile sizlere iyi bir hizmet vereceğime inanıyorum.

Ailem başta olmak üzere arkadaşlarıma ve tüm sevdiklerime teşekkürlerimi sunarım.