Kurumsal firmalara, catering firmalarına, okullara (anaokulu, ilk ve ortaokul, lise ve üniversite) en uygun menü planlaması yapılır.

Sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirebilmek, sizi mutlu ediyorsa doğru yoldasınız demektir. Hayat tarzını değiştirmek her zaman mümkündür. Yeter ki  istekli olun. Sağlıklı olabilmek anne karnında başlar. Özveri ile okul çağına getirdiğimiz evlatlarımız, çevresinde farklı bir yaşam tarzıyla karşılaşıyor. Dolayısıyla beslenme şekli de etkileniyor. Devletimizin bu konuda başlattığı destek  ile okullarımızda daha sağlıklı gıdalar ve daha sağlıklı menüler sunulmaya çalışılıyor. Yaşam Koçuyuz ekibi olarak, çocuklarımıza okullarında sağlıklı menüler organize ediyoruz. Menülerde gıdaların doğru bir şekilde işleniyor olması, menülerin içeriği ve kalorileri takip edilip, ayarlanıyor.

Müşterilerine sağlıklı menüler sunmak isteyen catering firmalarına eğitim verildikten sonra, menüleri ile ilgili çalışmalar yapılır. Ardından menü hazırlama koşulları görüşülür ve menülerin içeriği takip edilir.

Çalışanlarının sağlıklı beslenmesine önem veren, iyi bir çalışma performansının sağlıklı beslenmeden geçtiğine inanan tüm kurumsal firmalara menü düzenleme, takip süreci hizmeti verilir.